- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyZe statusu milenky přítelkyně. Za jakých podmínek se to dá dosáhnout?

Ze statusu milenky přítelkyně. Za jakých podmínek se to dá dosáhnout?

Říká se, že láska si nevybírá. Mnoho z nás se ocitne v milostném trojúhelníku i přesto, že ještě nedávno přísahali, že by z podobné situace okamžitě vycouvali.

Být milenkou nemusí být definitivní statut v milostném trojúhelníku
Být milenkou nemusí být definitivní statut v milostném trojúhelníku
ZDROJ PROFIMEDIA
Přestože se statisticky uzavírá stále více manželství později, zdá se, že nejde stále o uvážené rozhodnutí, právě naopak. Podle oficiálních statistik více průzkumů, které se zabývají funkčními vztahy a závazky jsou totiž čísla alarmující. Kromě toho, že přibližně polovina manželství končí rozvodem, existují i ​​další fakta, které vzbuzují pobouření.

Podle těchto výsledků totiž přibližně je totiž až čtvrtina svazků nefuknčných a jeden z partnerů je tomu druhému nevěrný. Nevěrnější mají být právě muži, kteří jsou náchylnější k úletem, ale také k udržování mileneckých vztahů.

I v těchto případech však platí, že důvody, proč je muž nevěrný, jsou různorodé. Pokud jste však v poměru s někým, kdo je naoko šťastně zadaný a toužíte s ním mít víc, než úlet, je potřeba dát si dohromady fakta. Fungovat to může jen za určitých podmínek.

Přečtěte si: Tito muži patří do kategorie lhářů: Odhalit jejich dá zabrat, ale pomůže vám tento jeden trik

Kdo podvede jednou, podvede znovu
Říkali to už naše babičky a zdá se, že podle několika psychologů i měli pravdu. Lidé, kteří už jednou nevěrní byli, mají posunutou hranici a je vysoce pravděpodobné, že to v případě zajiskření chemie či jiné přitažlivosti udělají znovu. Pokud jste si začali se zadaným člověkem jen proto, že mezi vámi proběhla jiskra, není to dobré znamení. Totéž se totiž může stát o pár měsíců později právě vám a vaše budoucí polovička opět ucítí příležitost poznat někoho nového a možná lepšího.

Ať to zní jakkoliv klišé, člověk, který podvede, musí být veden z jiného důvodu, než z důvodu přitažlivosti. Nefuknčný vztah, hádky, ale i pomalé Rozpínání umí být polehčující okolnost, ale rozhodně ne omluvu.

Na to, abyste prolomili status milenky je na druhou stranu na partnera netlačit, ale zároveň mu dát ultimátum. Pokud očekáváte něco více, nenechte sebou zametat a neobalamuťte se výmluvami, proč se s danou osobou ještě člověk nerozešel. Mějte svou hrdost a ještě předtím, než se s ním dáte do vztahu, seznamte se s celou situací a proč se vaše budoucí polovička vůbec uchýlila k podvádění.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme