- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyZaujmete muže sebevědomím nebo přirozenou krásou? Vaše životní číslo to prozradí

Zaujmete muže sebevědomím nebo přirozenou krásou? Vaše životní číslo to prozradí

Pokud chcete vědět, co je vaší největší devizou a co vás dělá v očích mužů přitažlivou, podívejte se na své životní číslo. Právě ono vám to odhalí.

Zaujmete muže sebevědomím nebo přirozenou krásou?
Zaujmete muže sebevědomím nebo přirozenou krásou?
ZDROJ PROFIMEDIA
Pokud chcete zjistit, co vás opravdu dělá v očích mužů přitažlivou, podívejte se spolu s námi, co o vás prozrazuje životní číslo. Úvodem stačí vypočítat, které je to vaše a všechno vám prozradí. Sečtěte všechna čísla v datu narození dokud nedostanete výsledek od 1 do 9.

Příklad: 27.11.2000
Součet: 2 + 7 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 0 = 13
1 + 3 = 4
Vaše životní číslo je 4.

Životní číslo 1
Toto číslo mají ženy, z nichž na první pohled vyzařuje síla a přirozeně přitahují spíše submisívnejších partnerů, v nichž budou mít oporu. Cítit z nich sebevědomí a okolí velmi intenzivně vnímá, že vždy jdou za svým. Kromě toho se mohou pochlubit nádhernou figurou a vlasy, což je také dělá nepřehlédnutelnými.

Životní číslo 2
Obecně lze takové ženy řadit mezi mimořádně atraktivní a oblíbené, ale paradoxně právě se sebevědomím mívají problém a měly by na něm zapracovat. Přestože bývají opravdu štíhlé, v pozdějším věku mají tendence k přejídání, což souvisí s nízkou dávkou jejich sebedůvěry, takže na toto by si měli dát pozor.

Životní číslo 3
Pokud vám vyšla trojka, řadíte se mezi nejatraktivnějších. Máte výrazné rysy obličeje, velké mandlové oči, plné rty, husté obočí a bezchybnou figuru. Tyto dámy rozhodně nemají nouzi o nápadníky.

Nepřehlédněte: Manželství podle horoskopu: Muži narození v těchto znameních patří mezi nejstabilnějších

Životní číslo 4
Pokud vám vyšla 4 – ka řadíte se spíše mezi méně atraktivních. To co vás dostalo do této kategorie není váš vzhled, ale náročná povaha. Jde o ženy, které bývají velmi konfliktní a mají problém poslechnout jiných. Věří jen ve vlastní pravdu a jiným nedávají prostor vyjádřit svůj názor.

Životní číslo 5
Propadnout kouzlu jejich osobnosti vůbec není těžké. Určitě si jako první všimnete jejich oči, dokáží skvěle svádět pohledem. Lidé s 5 – kou jsou velmi komunikativní, milí a laskaví. A okolí má vždy touhu poznat jejich blíže

Životní číslo 6
6 – tka přitahuje jiných než magnet. Platí v podstatě velmi podobná rovnice jako při lidech, kterým vyšla 3 – ka. Tedy o pohledy a návrhy od opačného pohlaví, rozhodně nemáte v žádné životní fázi nouzi. Paradoxně se však takový člověk, mnohem později usadí, neboť dlouho přemýšlí nad tím, zda je daný partner vhodný pro něj.

Životní číslo 7
Životní číslo 7 skutečně vyniká mezi ostatními. Jde o jakési rebelské duše, se smyslem pro extravaganci, což je činí v očích jiných přitažlivými. Milují adrenalin, dobrodružství a rozhodně je v davu nepřehlédnete.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme