- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyZačala jsem si s cizincem. Nevinný románek se změnil na nepříjemné překvapení

Začala jsem si s cizincem. Nevinný románek se změnil na nepříjemné překvapení

Byl jeden z nudnejších letních večerů, když jsem se nečekaně se známou vybrala večer do hlavního města. Všichni byli na dovolených, ale nakolik to mně v práci nevycházelo, musela jsem si vystačit s Putík v centru. Moje nálada byla na bodu mrazu a cítila jsem, že mi v životě něco chybí. Adrenalin, vzrušení, láska, flirt, zábava … věci, které se najednou z mého života vytratily.

Po láhvi vína se při našem stole objevily dva pro mě neznámí muži. Kristína jejich znala a okamžitě se jedním z nich zvítala. „Skoro jsem tě nepoznal, ale pak jsem zaslechl tvůj smích. Můžeme si přisednout nebo někoho čekáte? “ Zeptal se jí její známý a ona souhlasila. Po svém boku měl kolegu Marca. Už od prvního pohledu mi byl mimořádně sympatický – typický španělský typ, který dokázal ženu okamžitě odzbrojit svým úsměvem.

Přečtěte si: Se snoubencem jsme se rozhodli k sobě nastěhovat. Náš vztah však položila jedna věc

Pozvání na rande
Začali jsme se bavit a já už po několika minutách zjistila, že Marco je z Mallorcy a na Slovensko přišel v rámci spolupráce domovské firmy. V hlavním městě se měl zdržet pololetí a zatím tu nikoho neznal. Ochotně jsem se mu tedy nabídla, že mu ráda pomůžu – přece mám toto léto o něco více času a on nabídku přijal. Pár dní se však neozýval a já jsem také zapomněla na to, že vůbec existuje.

„Promiň, měl jsem toho hodně v práci. Neměla by si čas dnes večer? Zvu na rande, “ stálo jednoho dne v sms zprávě a já jsem ucítila motýlky v bříšku. Samozřejmě, že jsem souhlasila a ještě ten večer jsme se setkali při dalším sklenici vína. Cítila jsem se s ním skvěle, byl mimořádně galantní, vtipný, měl všeobecný přehled – nemluvě o vzhledu, kterým mě hypnotizoval. Setkali jsme se ještě párkrát, následně spolu vyspali. Začala jsem si dělat iluze – byli jsme jako pár. Trávili spolu veškerý čas, rozmlouvali, blbli, měli úžasný sex …

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme