- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVelký podzimní horoskop. Na pozoru se musí mít zejména tyto tři znamení

Velký podzimní horoskop. Na pozoru se musí mít zejména tyto tři znamení

I když se léto ještě oficiálně neskončilo, nelze pochybovat o tom, že podzim je již za dveřmi. Romantické období však pro některé přinese nástrahy.

Co přinese podzim pro některé znamení horoskopu?
Co přinese podzim pro některé znamení horoskopu?
ZDROJ PROFIMEDIA
ryby
Již delší dobu máte problém se zpracováním vlastních emocí a zdá se, že jste si za poslední měsíce kvůli tomuto znepřátelili větší množství lidí. Právě podzim je pro vás obdobím, kdy vás budou čekat nelehké životní zkoušky a vy budete potřebovat oporu těch, kterých jste od sebe odehnali. Zamyslete se nad tím, jestli ty spory skutečně “ stály za to “ a zda není na čase udělat krok ke smíření.

Konec září pro vás bude kritický zejména v oblasti vztahů s vašimi nejbližšími. Budete muset provést důležitý krok, který odkládáte už jistý čas, ale tentokrát už není cesty zpět. Přesto se vám však bude dařit po finanční stránce, ale na to, abyste byli spokojeni a šťastní, je potřeba zaměřit se právě na zmíněné vztahy.

Přečtěte si: Dvojice těchto znamení většinou skončí spolu v posteli: Vědí si užít všechny erotické hry

Blíženci
Nejbližší dny pro vás představují obrovské spektrum změn. Ať už je to nová práce, nový vztah, jiný pohled na situace – většina Blíženců vstupuje do tohoto ročního období s jistými očekáváními a zároveň nejistotou. Nemusíte se bát, vaše povaha se dokáže poprat s výzvami jednoduše. Zaměřit byste se však měli na to, jak se chováte ke svému okolí.

I když máte vytyčený cíl, je třeba brát ohled na to, jak se chováte ke své polovičce, kolegům, rodině. Poslední období je totiž zanedbáváte, čímž zbytečně vytváříte nechtěné konflikty. Zamyslete se nad tím, zda je vaše chování férové ​​- jinak se vám všechno může pokazit jako domeček z karet. Příjemná atmosféra je základem úspěchu a neměli byste ji podceňovat.

Lev
S financemi jste poslední týdny nešetřili – a to se ukazuje iv těchto dnech. To, co jste si chtěli přes podzim dopřát, byste měli alespoň na pár měsíců odložit, jinak se ocitnete v nepříznivé finanční situaci jako nikdy. Pozor byste si měli dát i na pochybné investice a místo toho, aby spoléhali na “ zaručený “ zisk, si raději peníze odložili na bezpečné místo.

V práci byste měli také o něco zabrat a namísto vysedávání na kávě s přáteli zkuste změnit svůj životní styl. Poděkuje se vám nejen vaše tělo, které stereotypům trpí, ale i vaše peněženka.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme