- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyV jakém věku najdete spřízněnou duši? Střelci to stihnou docela brzy, Býk...

V jakém věku najdete spřízněnou duši? Střelci to stihnou docela brzy, Býk si počká

před 20 – tkou
Beran, Rak a Blíženec patří mezi impulzivně znamení, ale svou spriazenú duši, najdou i přesto, opravdu brzy. Již před dvacítkou se v jejich životě objeví člověk, který je jim souzen a se kterým se později usadí. Vedle toho si začnou budovat kariéru a budou chtít spojit soukromý život s tím pracovním, tak aby vše perfektně ladilo.

A i přes mladému věku se jim to podaří. Velkou výhodou těchto znamení je, že nestojí o nezávazné vztahy, ale touží po stabilitě a rodině.

po 25 – tce
Střelec, Vodnář a Ryby – romantické duše, které svou životní lásku potkají nějak těsně po 25 – tce. Tato znamení vždy snili o rodině a ve svých představách si vizualizovali jak bude jejich polovička vypadat (zejména ženy narozené v nich). Se vztahy už v té době budou mít nějaké zkušenosti, takže přesně vědí, co od partnera očekávají, co se jim líbí a co ne.

Mohlo by vás zajímat: 5 nejčastějších důvodů nevěry: Trojka vás zřejmě překvapí, této chyby se dopouští téměř každá žena

Je velmi pravděpodobné, že to bude někdo, koho už déle poznali, no odrazu ho uvidí v jiném světle. Zároveň se jejich partner stane pro ně i nejlepším kamarádem.

po 30 – tce
Kozoroh, Lev, Štír – u nich o bude o něco déle trvat, protože si nebudou jisti, zda je daný člověk pro ně ten pravý. Začnou váhat, co jim život přinese, ať už jsou skutečně na dlouhodobý svazek stvořen a tak to i věkovou hranici, kdy setkají svého osudového, či osudovou oddálí.

Když se to však stane, vše nabere celkem rychlý spád a svatební zvony jim zazvoní do pár týdnů.

po 40 – tce
Býk, Panna, Váhy, přestože si projdou několika vztahy, dokonce budou někteří z nich i v manželství, svou pravou lásku potkají až těsně po 40 – tce. Jsou totiž velmi pragmatičtí a na osud nějak nevěří.

Čtěte také: Muži na rovinu: To, že ženu podvede, není otázkou jednoho večera, ale dlouhodobého problému

S člověkem, který se po jejich boku objeví, je bude spojovat porozumění, vzájemný respekt a důvěra. Vše aspekty, které v předchozích vztazích nedokázali objevit.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme