- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyTato hodina je ideální na sexuální dobrodružství: Právě tehdy si prý užijete...

Tato hodina je ideální na sexuální dobrodružství: Právě tehdy si prý užijete nejvíce

Existuje ideální čas na milostné dobrodružství?
Pokud chcete mít opravdu kvalitní sex a vychutnat si ho, pak je důležitá i samotná hodina, kdy se s partnerem milostným dobrodružství oddáváte. Všichni máme množství povinností – práce, děti, péče okolo domácnosti, ono se to nezdá, ale do jisté míry nás to značně vyčerpává.

Proto je fajn nastavit si reálný harmonogram a režim, ve kterém si necháte prostor i na svoji polovičku. Odborníci mají zcela jasno iv tom, kdy je na to nejideálnější čas.

Mohlo by vás zajímat: 5 nejčastějších důvodů nevěry: Trojka vás zřejmě překvapí, této chyby se dopouští téměř každá žena

Zatímco kolem 17:00 hodiny, kdy většina lidí chodí domů z práce, naše energie klesá, jsme méně produktivní a nedokážeme se už soustředit, přesný opak se stane mezi 19:00 – 21:00. Právě tehdy nastává jakási regenerace těla, cítíme příliv energie a je čas se zaměřit i na své blízké. Nejsme tak unavení, jak těsně před spaním, a zároveň máme ještě dostatek prostoru na to věnovat se jeden druhému.

Ano, je pravda, že pokud má člověk mladší děti, bude jim třeba nastavit večerní spánek o něco dříve (abychom to v daném časovém okně stihli), ale to také není na škodu.

Právě kolem 19:00 večer se totiž dokážeme nejvíce uvolnit, opadne z nás stres a endorfiny, které se při sexu vyplavují se nám velmi hodí. Navíc v této době jsou prý ženy mnohem ochotněji experimentovat a zkoušet nové věci jako například pozdě večer. Tak co, zkusíte to i vy?

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme