- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníSupersporty na Rally Radosti letos vybraly více než 30 tisíc Kč

Supersporty na Rally Radosti letos vybraly více než 30 tisíc Kč

Rally Radosti 2020 je úspěšně za námi a nám nezbývá, než bilancovat aktuální ročník. Čtyřicítka supersportů se sešla ráno, 11. září na trojičním náměstí v Trnavě, aby odstartovala největší automobilovou show na Slovensku s charitativním účelem. Už vysoká účast návštěvníků, kteří se přišli pokochat krásnými a rychlými auty, nastínila, že tento ročník bude daleko úspěšnější než ten minulý.

Za tři dny, od pátku, 11. září, do neděle, 13. září, prošly supersporty sedm míst a téměř tisíc dvě stě kilometrů. Trnava, Zvolen, Košice, Spišská Sobota, Žilina, Trenčín a Nitra tak měli možnost zažít co je to hukot téměř 20 tisíc koňských sil, které čtyřicítka automobilů společně měla. Akci přišli podpořit kvanta lidí, kteří si přišli vychutnat nezapomenutelnou show, o kterou se postarali majitelé vozidel, a kteří přišli zejména podpořit charitativní sbírku určenou pro neurologicky nemocné děti. Společně se na náměstích vybralo rovných 9 802,50 eur, což je tři-a-půl násobně více, než během minulého ročníku. Sbírka však běžela i online – na transparentním účtu, na který bylo možné přispět libovolným příspěvkem či dárcovskou SMS. A současný stav po ukončení eventu Rally Radosti? Nádherných téměř 32 tisíc eur, do kterých neustále přibývají další a další eura, protože sbírka oficiálně běží až do konce října 2020.

V případě, že byste sbírku chtěli podpořit, můžete tak učinit ještě do 31.10.2020. Jak – to se dozvíte na www.rallyradosti.sk. Po ukončení se celková částka rozdělí mezi tři zdravotnické centra na západě, středu a východě Slovenska a vybrané peníze poputují na neurologicky nemocné dětičky. I tento čin samozřejmě organizátoři řádně dokumentují. Proto pokud nechcete, aby vám utekli jakékoliv informace a novinky z dílny Rally Radosti, nezapomeňte sledovat Facebook a Instagram profil Rally Radosti, na kterém momentálně přibývají fotoalba od fotografů z akce, a kde budete moci také později najít přihlášky na příští ročník.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme