- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyŠperky s opalitem

Šperky s opalitem

Opalit je označován za syntetická kámen, respektive známé i jako sklo. Můžete jej znát i pod pojmem opalizující fluorit nebo nachový opál. Charakteristická je u tohoto kamenu mléčná nebo duhová barva. Podle všeho obsahuje oxid křemičitý a ředí se mezi transformátory, díky čemuž, se hojně využívá v podpůrné činnosti pro změnu životního stylu, nebezpečných situací, vztahů a budoucích plánů.

Vlastnosti

Skvěle harmonizuje čelní čakru, stejně jako korunní čakru. Používá se k vyrovnávání sil Jin a Jang, v překladu temnotu a světlo. Jsou to sice opačné síly, které byly spojené do jednoho celku, aby tvořili rovnováhu. Jin je symbolem ženskou stránku, tmu a pasivitu, kdežto Jang je symbol pro mužskou stránku, světlo a tvořivost. Opalit je obdařen jemnou energií a proto se nejen dnes využívá k meditacím. Slouží jako prostředek ke zlepšování komunikačních dovedností na všech úrovních a to především v oblasti duchovní.

Jeho schopnosti se využívají k odstranění blokád čaker a meridiánů, podporuje sílu vytrvalosti a odvahy, hlavně co se týká mluvení o svých nejhlubších pocitech. Opalit je díky svým univerzálním vlastnostem považován za kámen klidu, proto se doporučuje pro osoby s depresemi a úzkostmi. Může se označovat i za kámen lásky a věrnosti, neboť pomáhá udržovat vzájemné romantické vztahy. Může pomoci i ledem, kteří trpí nedostatkem sebevědomí, neboť právě jim dodá hodnotu a smysl bytí, což je důležité pro boj s obavami a tím přinese klid a vyrovnanost. Krásný je ve stříbrných špercích a také ve zlatých špercích.

Více informací se dozvíte v článku Šperky s opalitem na našem blogu.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme