- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyRomantika v Řecku

Romantika v Řecku

Těšíte se na příjemnou letní dovolenou a romantické chvíle ve dvou? Na pohodu u pláže a dlouhé teplé večery u moře se sklenkou vína. V Řecku najdete nádherná místa, ukrytá v tichých zálivech, malebné kostelíky a exotické scenérie, které vytváří kontrast tyrkysového moře se zelenými svahy.

Klidná relaxace v hotelech jen pro dospělé

Máte po celý rok spoustu povinností a chcete si konečně dopřát nerušenou relaxaci? Milujete své ratolesti, ale chcete si na několik dní v klidu odpočinout jen ve dvou? Právě pro vás jsou ideální volbou elegantní hotely s veškerým komfortem určené jen pro dospělé. V Řecku je najdete na všech atraktivních ostrovech – Rhodosu, Krétě, Kosu a řadě dalších. Často si můžete vybrat i typ stravování. Je jen na vás, zda dáte přednost zajištěnému servisu all inclusive anebo zvolíte ubytování se snídaní a budete ochutnávat místní speciality v tavernách na pláži. A pokud vám pracovní povinnosti neumožňují odletět na delší dobu, dopřejte si alespoň prodloužený víkend u moře.

Svatební cesty v Řecku

Řecké ostrovy v dosahu necelých tří hodin letu jsou vysněným cílem snoubenců z celého světa. Klasikou je Santorini s nejkrásnějšími západy slunce, ale skvělé podmínky pro romantické svatební cesty nabízí řada dalších ostrovů. Ceny pobytů se samozřejmě odvíjí od standardu objednaných služeb. Ubytování lze zajistit v objektech všech kategorií a také v  řadě typů pokojů od nejjednodušších po novomanželská apartmá s privátním bazénem. Snoubenci dostávají zpravidla na uvítanou víno, ovoce nebo drobné upomínkové dárky, někdy i vouchery na wellness služby apod. A tak pokud nevíte, co darovat ke svatbě, věnujte poukaz na zájezd. Určitě potěší a rozhodně neskončí na dně skříně jako některé nevhodné dárky. Zážitky a vzpomínky na svatební cestu zůstávají na celý život.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme