- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníNejdříve chtěla dům s bazénem, ale při jedné z nabídek jí vůbec...

Nejdříve chtěla dům s bazénem, ale při jedné z nabídek jí vůbec nechyběl. Rozhodly emoce

Tento rok se nedoporučovalo cestovat k moři a tak lidé trávili spoustu času při jezerech a na koupalištích. Pokud tam chcete mít soukromí, musíte přijít hned ráno, nebo mít doma vlastní bazén. V relaci Nové bydlení budeme tento týden hledat dům s bazénem a místem na relax v okolí Nitry.

Janka si chce začít plnit své sny a jedním z nich je dům s bazénem a prostorem pro svou kreativní práci v módě. Svůj byt v Nitře chce vyměnit za dům. Věnuje se módnímu návrhářství, stylingu a ráda tráví čas v zahradě. Na domek „takový akorát“ pro ni má rozpočet 220 tisíc EUR. S tímto požadavkem oslovila Vlada Voštinár, aby jí se svým týmem pomohl.

Hledá vzdušný dům, který nebude velký, žije sama. Potřebuje tam však prostor na ateliér, šatník, pokoj pro hosty a nesmí chybět zahrádka s bazénem.

První tři nabídky, které navštíví, splňují její požadavky. Janku, a určitě i diváky, zaujme atypický kruhový dům v Drážovce, jehož moderní předělávku představí architektka Lucia rtuťový. No třešničkou na závěr byla pro Janku bonusová novostavba – vymalování v Malém Lapáš. Sice bez bazénu, ale s možností udělat si to po svém, podle vlastních představ. A hlavně se jí tam vrátili vzpomínky na dětství prožité v této vesnici. Našla, co hledala a vůbec to nebylo to, co chtěla na úvod.

Všechny nabídky zhodnotil jako vždy i realitní odborník z kanceláře Řešíme bydlení – Martin Čapo. Relace Nové bydlení není určena jen pro ty, kteří si hledají bydlení a potřebují odbornou radu, ale inspiruje každého, kdo má zájem bydlet kvalitně a dozvědět se něco nového z oblasti realit a bytové architektury. Nezapomeňte si ji zapnout v neděli podvečer na Jezerský.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme