- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyNa co nám mohou posloužit střešní nosiče? Objevte jejich využití 

Na co nám mohou posloužit střešní nosiče? Objevte jejich využití 

Ze všeho nejdříve bychom vám rádi řekli, že střešní nosiče patří mezi levnější varianty převozu kol, ale i osobních věcí, které nelze umístit do kufru auta. Navíc tento druh nosiče má všestrannější využití, a to oproti nosiči na tažné zařízení nebo na páté dveře. Na co nám mohou posloužit a na co si dávat pozor před koupí?

Několik aspektů k zohlednění

Před tím, než koupíte nové střešní nosiče, je potřeba se rozhodnout, na co vám poslouží. Pokud chcete koupit nosiče pouze na zimní vybavení, například pro lyže a snowboard, stačí vám levnější typy vyrobeny z plastu. Jsou pevné a spolehlivé, ale mají nižší nosnost. Pokud budete chtít využít nosiče na osobní věci či kola, bude potřeba pořídit nosiče z oceli nebo hliníku. Mají vyšší nosnost a na nich už lze převážet až čtyři kola a střešní box, kam uložíte jak lyže, lyžáky, tak i například osobní věci. 

Na kola, hory, ale i k moři

Pokud rádi vyrážíte za dobrodružstvím, ať už k moři, na hory či na kola, bezpochyby se vám střešní nosiče budou hodit. Se střešním boxem ušetříte prostor v autě, tudíž pokud cestujete ve čtyřech či v pěti, budete mít více místa. Pokud plánujete jet na hory, střešní nosiče poslouží stejně skvěle. Navíc ušetříte za každoroční půjčování lyží, které umí vlézt pěkně do peněz. A to kor, pokud jezdíte na hory vícekrát za zimu. Nezapomeňte k lyžím dokoupit držáky a neupevňujte je pomocí špagátu. Na cestu k moři uplatníte střešní box, kam umístíte jak jídlo, tak klidně i nějaké potraviny. 

A kde nosiče koupit? Vyberte si ověřenou prodejnu nebo eshop a vyberte nejlépe podle modelu vašeho auta. Například Autodoplňky-obchod.cz nabízí široký výběr za rozumné ceny. Využít také můžete možnost filtrování, kam zadáte model vašeho vozu a spolehlivě si vyberete takové nosiče, které vám budou vyhovovat. 

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme