- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJak se obléct na párty a zaujmout?

Jak se obléct na párty a zaujmout?

Ať už zahradní a narozeninová párty nebo párty v klubu, na každou z nich se můžete obléct stylově a vtipně. Dokonce nemusíte dávat sbohem ani párty tričkům. Pojďte si přečíst, jaké oblečení vybrat na párty.

Základní pravidla, jak se obléct na párty

Určitě nám dáte za pravdu, že když jdete na párty, tak si ji chcete pořádně užít. Žádné starosti o to, jestli někde něco vyčuhuje, padá nebo kouše. Jak tedy zní základní rady?

  1. Pohodlnost na prvním místě

Pokud plánujete celou noc protančit, nezbývá než vsadit na pohodlnost. Sice se říká, že se má pro módu trpět, ale nemusíte se tímto pravidlem řídit. Kdo tvrdí, že v pohodlném oblečení nemůžete vypadat dobře a zaujmout?

  1. Praktičnost každým coulem

Mobil, klíče, rtěnka, zapalovač… Kam to všechno dát? Myslete na to, než vyrazíte. Také počítejte s tím, že pokud chcete párty pojmout ve velkém stylu, může se vám něco přihodit. Nemáme na mysli zrovna úraz, ale třeba špinavé tenisky nebo natrhnuté tričko. A nechcete si přece zničit váš nejoblíbenější kousek, že?

  1. Vtipnost a extravagance je sázka na jistotu

Chcete být středem pozornosti? Jak ale zajistit, aby všechny zraky padly na váš outfit? Odpověď je jednoduchá: zkoušejte a kombinujte, protože máte jedinečnou příležitost vzít si na sebe i vtipné oblečení – například párty trička.

Oblečení na párty: 4 tipy

Pohodlné, originální a hlavně neotřelé – takové by mělo být oblečení na narozeninovou a jinou párty. Co si tedy obléct, abyste měli jistotu, že oslníte, ale zároveň vás nic nebude omezovat v pohybu?

Řekněte to tričkem

Slavíte narozeniny, užíváte si poslední dny svobody před vlastní svatbou nebo jen chcete dát všem v klubu na vědomí, který alkohol je váš neoblíbenější? Stačí si vzít tričko s vtipným popiskem, které řekne všechno za vás.

Mějte nohy v suchu

I když, a teď mluvíme ke všem ženám, jsou boty na podpatku pro některé z vás jasnou volbou, nemusíte si je hned obouvat. Parádu totiž uděláte i v různobarevných teniskách, kterými svůj outfit pozvednete na vyšší úroveň. Chcete zaujmout na první pohled? Obujte si tenisky, které ve tmě svítí.

Třpyt, kam jen oko dohlédne

Šperky jsou zajímavé samy o sobě, takže pokud i jediný šperk doplní už tak extravagantní oblečení na párty, máte vyhráno. Šperky můžete libovolně kombinovat – moderní je teď takzvané vrstvení, kterým rozhodně chybu neuděláte. Ale znáte to, všeho moc škodí. Nechte si radši prostor na poslední detail.

Batoh, kabelka, nebo ledvinka?

Oblečení na párty už čeká jen na závěrečné doladění. Vzpomínáte si na pasáž, ve které jsme zmiňovali praktičnost? To je dobře, protože stačí sáhnout po úložném prostoru na všechno, co si chcete s sebou na párty vzít, a můžete vyrazit. Díru do světa s ledvinkou sice neuděláte, ale dostatek pozornosti vám zajistí i tak.

Ve vtipném oblečení nebo v obyčejném, párty si prostě užijte

Dobrá párty se může protáhnout i do brzkého rána, proto tomu uzpůsobte své oblečení a obuv. Vezměte si na sebe to, v čem se cítíte nejlíp a v čem můžete hýřit i několik hodin.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme