- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyErotické menu podle muže: Sex podle nálady je to nejlepší, co nám...

Erotické menu podle muže: Sex podle nálady je to nejlepší, co nám žena může dát

Mužské fantazie se od těch ženských mnohokrát liší. Jak podle nich vypadá ideálně menu v tomto směru? Prozradily velmi otevřeně.

Erotické menu podle mužů
Erotické menu podle mužů
ZDROJ PROFIMEDIA
Se sexem je to v určitém smyslu jako s jídlem. Ačkoli si v oblíbené restauraci často objednáte totéž, občas máte chuť na něco výjimečného. No a v posteli to platí mnohokrát stejně. Zapomeňte na stereotyp, ačkoli je v určitém smyslu fajn, muži potřebují i ​​změnu. Dopřejte jim sex podle nálady a situace a věřte, že se pro ně stanete bohyní.

Nepřehlédněte: Tři často nesplněné sexuální fantazie mužů. Jak je v posteli překvapit a dopřát jim to, po čem touží?

rychlovky
„Já nedám dopustit na rychlovky. Vrámci zpestření sexuálního života mi to vlastně stačí. S rychlovku víš totiž perfektně zacházet. Můžeš je mít venku, v restauraci na wc, v kině, v lese, zkrátka kdekoliv. A holka, která mi na to kyvné pokud mám chuť, je pro mě dokonalá. Takový sex si totiž dokáže člověk užít úplně jinak. “ (Marek, 25)

experimentální milování
„Pro mě je nejvíce, pokud mi žena řekne ano, když mám na to chuť, ale ona to cítí stejně. Tehdy je ten čas na experimenty. To už jsem pochopil. Dokážeme se tehdy více uvolnit, zkoušet nové věci a spíše vím partnerku přesvědčit na něco, s čím dříve nebyla úplně ok. Samozřejmě, do ničeho ji nenutím, ale sama mi řekla, že takové spontánně experimentování má své obrovské kouzlo. “ (Leo, 33)

Přečtěte si: Nepotřebují ho každý den: Kolikrát je optimální sex pro opačné pohlaví?

Hra s převlékáním
„Rolové věci jsou skvělé. Pro mě totálně zážitkové. Moje partnerka je naštěstí v tomto velmi aktivní, takže mi to dopřeje kdykoliv mám na to chuť. Je to skvělé okořenění vztahu a podle mě takové milování má úplně jiný rozměr než standardní.“ (Emil, 32)

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme