- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníČínský elektromobil s dojezdem 620 km za cenu Octavie!

Čínský elektromobil s dojezdem 620 km za cenu Octavie!

Čínský automobilový průmysl je nesmírně pestrým hřištěm. Přestože u nás je drtivá většina čínských automobilek naprostou neznámou, tak jde o obrovský trh rozměrů, jaké si jen těžko umíme představit. Jistě, i v Číně se dodnes najde množství automobilek, které dodávají automobily s pochybnou kvalitou, najdou se i takové, které by neměly nejmenší problém uspět ani u nás. Jednou z nich je automobilka SAIC, která přináší použitelný a příjemně vypadající elektromobil za dostupnou cenu.

Tesla je jednoznačně inspirací pro každou automobilku, která na trh přichází s elektromobily. Jistě, kvalita není ničím, čím by se měli inspirovat, ale minimálně koncept a technologie za pozornost konkurence stojí. Portál chinapev.com přinesl informace o novince s názvem Roewe R ER6. Novinka není až takovou novinkou. Tento atraktivní sedan přišel už před rokem, nejdříve dostal do vínku spalovací motory, později přišel i hybrid. Dnes přichází elektromobil.

Novinka s názvem Roewe R ER6 přišla s elektromotorem o výkonu 184 koní. Číňan tak sprinterem nebude, na nedostatek výkonu se však také nebude dát stěžovat. Maximálka 185 km / h je také více než dostatečná. Nejzajímavější je však dojezd. Ten je na úrovni 620 km, což je hodnota, jakou disponují v podstatě ty nejlepší výzdobu Tesly. Délka přes 4,7 metru a rozvor náprav přes 2,7 metru jsou zárukou dostatečného komfortu i v interiéru. Potěší i skvělá výbava, automatická převodovka, kožené čalounění, panoramatická střecha. Zaujme i přítomnost 12,3 palcové obrazovky namísto klasických budíků, což působí mimořádně hodnotně. Stejně i 10 palcový displej multifunkčního systému umístěn po vzoru Tesly do středového panelu. Kromě toho auto disponuje i internetovým připojením a moderním softwarovým vybavením. Nejlepší na tom všem je cena, která je v přepočtu 20 000 €. Za takové peníze koupíte velké komfortní rodinné auto na elektrický pohon se slušným dojezdem a překvapivě kvalitní výbavou. Inu, v Číně najdeme klenoty, které by iu nás byly prodejními hity!

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme